دوشنبه, 27 اردیبهشت 1400

 

اجرای برنامه‌های کلیشه‌ای در حوزه جوانان راه‌گشا نیست

 


تاریخ ثبت: 1400/01/18

 

اولین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان صبح امروز به ریاست فرماندار اردکان و با حضور اعظم السادات امامی، معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.  

پوردهقان‌اردکان با انتقاد از ضعف عملکرد برخی دستگاه‌ها در حوزه جوانان:
 اجرای برنامه‌های کلیشه‌ای در حوزه جوانان راه‌گشا نیست

⇱ پوردهقان‌اردکان با انتقاد از غفلت و ساده‌انگاری برخی دستگاه‌ها در این حوزه اظهار داشت: رویه‌های جاری، راهگشا نیست و مشکلاتی نظیر مسکن، ازدواج و آسیب‌های اجتماعی نیاز به برنامه مدون و عملیاتی با همکاری همه دستگاه‌ها دارد.

اولین نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان صبح امروز به ریاست فرماندار اردکان و با حضور اعظم السادات امامی، معاونت امور جوانان اداره کل ورزش و جوانان استان یزد برگزار شد.

پوردهقان ، سرپرست فرمانداری اردکان در این نشست با بیان این‌که با همت جوانان، کشور ما به موفقیت‌های روزافزون نائل آمده، توجه بیشتر به جوانان به‌عنوان آینده‌سازان کشور را در راستای رشـد و تعالی همه‌جانبه ضروری دانست.

وی افزود: نیل به هدف جوان‌گرایی در امور، نیازمند سیاسـت‌گذاری‌های مدبرانه مسئولان و دستگاه‌های ذی‌ربط و برگزاری طرح‌ها و برنامه‌های متناسـب با نیازهای جوانان است.

مصطفی پوردهقان‌اردکان بیان داشت: دستگاه‌های متعددی متولی حوزه جوانان هستند و برنامه‌های این حوزه باید شفاف، عملیاتی و با زمان‌بندی مشخص باشد.

رئیس ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان اردکان با انتقاد از غفلت و ساده‌انگاری برخی دستگاه‌ها در این حوزه اظهار داشت: رویه‌های جاری، راهگشا نیست و مشکلاتی نظیر مسکن، ازدواج و آسیب‌های اجتماعی نیاز به برنامه مدون و عملیاتی با همکاری همه دستگاه‌ها دارد.

وی لزوم حضور جوانان متخصص، تحصیل‌کرده و نخبه در جلسات تصمیم‌گیری در این حوزه را یادآور شد و گفت: این‌که بدون درنظرگرفتن اولویت‌ها و نیازهای جوانان، توسط افراد معدودی برای ساماندهی امور آنان تصمیم‌گیری شود؛ آسیب‌زاست.

پوردهقان‌اردکان مقوله نشاط اجتماعی را به‌خصوص در ایام کرونا مهم ارزیابی کرد و از دستگاه‌های متولی خواست برنامه‌های عملیاتی خود را ارائه کنند.

در پایان این مراسم، از دانشکده فنی شهید بهشتی، اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و دانشگاه پیام‌نور اردکان به‌عنوان دستگاه‌های برتر در همکاری با ستاد ساماندهی امور جوانان، سعید صالح رئیس اداره راهداری و حمل‌ونقل به‌عنوان جوان‌ترین مدیر شهرستان و «محمد دهستانی» و «راضیه حوت» به‌عنوان جوان‌ترین مدافعان سلامت شهرستان با اهدای لوح و هدیه قدردانی شد.

 

 


منبع خبر:   -   13


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group