شنبه, 31 اردیبهشت 1401

 

بانوی قهرمان اردکانی تجلیل شد

 


تاریخ ثبت: 1400/10/25

 

با حضور مسئولین ورزش استان و شهرستان، از سرکار خانم فاطمه محیطی زاده نایب قهرمان مسابقات دو و میدانی آسیای میانه ازبکستان و رکورددار هفت گانه نوجوانان و جوانان کشور تجلیل شد.  

 با حضور مسئولین ورزش استان و شهرستان، مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری یزد و معاون سیاسی امنیتی اجتماعی فرماندار اردکان و مسئولین هیئت دوومیدانی از  سرکار خانم فاطمه محیطی زاده نایب قهرمان مسابقات دو و میدانی آسیای میانه ازبکستان و رکورددار هفت گانه نوجوانان و جوانان کشور تجلیل شد.

 گفتنی است در این برنامه مدیر کل ورزش و جوانان استان یزد ضمن تقدیر از خانواده ی محترم محیطی زاده و  ورزشکاران برتر بی حاشیه اردکانی برای ایشان آرزوی موفقیت نمودند و مسائل و مشکلات ایشان را شنیدند و درخصوص حل مشکل اسکان ایشان در اردوهای تمرینی تهران رایزنی هایی صورت گرفت.
سرکار خانم اعظم کاظمی مدیر کل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری ضمن تبریک و تشکر افزود مسائل و مشکلات ورزشکاران نام آور استان بویژه بانوان را به استاندار محترم منتقل و در جهت رفع آن تلاش میکنیم.

 

 


منبع خبر:   -   7


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group