دوشنبه, 27 دی 1400

 

پایان جشنواره ملّی استعدادیابی بدمینتون نونهالان در اردکان

 


تاریخ ثبت: 1400/08/29

 

جشنواره استعدادیابی بدمینتون ویژه پسران در دو بخش سنی زیر ۱۱ سال و بخش زیر ۱۳ سال به میزبانی هیئت بدمینتون اردکان و باشگاه فرهنگی و ورزشی "چادرملو" خاتمه یافت.  

جشنواره استعدادیابی بدمینتون ویژه پسران در دو بخش سنی زیر ۱۱ سال و بخش زیر ۱۳ سال به میزبانی هیئت بدمینتون اردکان و باشگاه فرهنگی و ورزشی "چادرملو" خاتمه یافت.
‌طی این جشنواره که در محل خانه بدمینتون سردار شهید جواد فتاحی در مجموعه ورزشی طراوت و پس از دو روز به پایان رسید؛ ۴۹ بازیکن نونهال شامل ۱۷ بازیکن زیر ۱۱ سال و ۳۲ بازیکن زیر ۱۳ سال از سراسر کشورحضور داشتند.
‌رقابت‌های رده سنی زیر یازده سال در ۴ گروه و مسابقات رده سنی زیر سیزده سال در ۸ گروه به‌صورت دوره‌ای برگزار شد که نفرات اول و دوم هر گروه به مرحله حذفی راه یافته و پس از برگزاری مصاف میان نونهالان، نفرات برتر حائز مقام شدند.
‌در رده سنی زیر ۱۱ سال؛ آقایان رادین بهمنی (#زنجان) و محمد طاها صابری (#یزد) به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و یاشار نوری (#اردبیل) و آرتین سعیدی (#البرز) مقام سوم مشترک را کسب کردند.
‌همچنین آقایان امیرعلی احمدلو (مرکزی) و سامان چراغی (#کرمانشاه) به ترتیب رتبه‌های اول و دوم و محمد مکانیکی (#مازندران) و متین قاسمی (#خراسان_رضوی) مقام سوم مشترک را در رده سنی زیر ۱۳ سال کسب کردند.
لازم به ذکر است که امیرحسین بهجتی اردکانی از اردکان و برسام احدی از خراسان شمالی به عنوان فنی ترین بازیکنان زیر ۱۳ سال و زیر ۱۱ سال و همچنین حسین فتاحی اردکانی به عنوان بازیکن پرتلاش، با اخلاق و مستعد انتخاب شدند.
در اختتامیه این مراسم با حضور معاون ورزش قهرمانی اداره کل ورزش و جوانان استان یزد از داوران و برگزیدگان این دوره مسابقات تقدیر شد .

 

 


منبع خبر:   -   40


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group