پنجشنبه, 18 آذر 1400

 

آئین استقبال از قهرمان اردکانی مسابقات آسیایی

 


تاریخ ثبت: 1400/07/14

 

مراسم استقبال از فاطمه محیطی زاده اردکانی نایب قهرمان مسابقات دوومیدانی آسیای میانه با حضور مسئولان شهرستان اردکان برگزار شد.  

در این آئین که معاونت سیاسی، امنیتی اجتماعی فرماندار، سرپرست اداره ورزش و جوانان،نماینده دفتر نماینده ی مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی ، رئیس هیئت دوومیدانی و خانواده ورزشکار حضور داشتند، ضمن تبریک به ورزشکار ارزنده شهرمان بر لزوم تقویت زیرساخت ها و سرانه فضای ورزشی تاکید شد .قهرمانی ورزشکاران در میادین بین المللی حجت را بر مسئولان تمام کرد که همه باید با همدلی و همکاری ورزش شهرستان را یاری کنند.
محیطی زاده در مسابقات دو و میدانی قهرمانی نوجوانان و جوانان آسیای میانه (ازبکستان ۲۰۲۱) در ماده نفس گیر ترکیبی هفتگانه (100 متر بامانع، پرش ارتفاع، پرتاب وزنه، 200 متر، پرش طول، پرتاب نیزه و 800 متر) با شایستگی و با کسب 4660 امتیاز به مقام نایب قهرمانی رسید و با اختلاف تنها ۴ امتیاز، مدال نقره جوانان را بر گردن آویخت.
گفتنی است محیطی زاده،  دونده ارزشمند و افتخار افرین تیم ملی جوانان ایران سابقه کسب مقام چهارم نوجوانان آسیا و حضور در مسابقات دانش آموزی کرواسی را در کارنامه دارد.
 وی هم اکنون رکوردار ملی ماده پرش ارتفاع نوجوان و هفتگانه جوانان کشور می باشد.
با آرزوی سلامت و موفقیت روز افزون

 

 


منبع خبر:   -   21


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group