شنبه, 5 خرداد 1397

 

بانوان احمد آباد صاحب سالن ورزشی ویژه بانوان شدند.

 


تاریخ ثبت: 1396/04/26

 

با تلاش و پیگیری های بانوان شهر احمدآباد و همراهی و مساعدت مجموعه شهری احمدآباد و به خصوص امام جمعه این شهر و با همت خیر محترم آقای لطفی سالن تخصصی بانوان احمدآباد راه اندازی شد.  

ضمن بازدید از محل برگزاری کلاس های اوقات فراغت حجت الاسلام صابری امام جمعه ، تقوی شهردار و رئیس اداره ورزش و جوانان به منظور تجهیز این سالن  قول مساعد دادند تا در آینده نزدیک شاهد پویایی و طراوت دو چندان ورزش احمدآباد باشیم.

امام جمعه احمدآباد در نشستی که جهت رفع مشکلات این سالن برگزار شد تاکید کرد ورزش عامل پیشگیری بسیاری از آسیب های اجتماعی است و بنای بسیار مهمی است بویژه اگر جنبه اسلامی داشته باشد و خوشبختانه استقبال مردم شهر احمدآباد از ورزش عالی است و باید مورد توجه خیرین قرار گیرد .استخر مجتمع فرهنگی ،آموزشی، ورزشی مصلی احمدآباد نیز با همین هدف ساخته شد و سالن مذکور نیز در موقعیت مکانی و دسترسی خوبی است.

شایان ذکر است در حال حاضر کلاس های آمادگی جسمانی ،کاراته و ژیمناستیک در این سالن در حال برگزاری است که مورد استقبال بی نظیر نونهالان ،جوانان و نوجوانان قرار گرفته و در مجموع نزدیک به 300 نفر مشغول به فعالیت ورزشی می باشند.

 

 


منبع خبر:   -   تعداد مطالعه:18


 

دیدگاه کاربران

     تمام حقوق اين سايت متعلق به اداره کل ورزش و جوانان استان يزد ميباشد. استفاده از مطالب سايت با ذكر نام و لينك به اين سايت مجاز مي‌باشد.
    Designed in
    Narvan
     |  Powered by DCMS 3.2  |  Developed & Support By Diba Group